Kilka słów o mnie

Cześć, nazywam się Ola i sprawiam, że marki
beauty rozkwitają

Oto ja – magister ekonomii o specjalności finanse przedsiębiorstw i technik usług kosmetycznych w jednym.

Wspieram biznesy beauty – gabinety kosmetyczne, salony fryzjerskie, stylistki brwi, rzęs, paznokci, makijażystki. Pomagam im wypromować markę w social mediach i zapełnić kalendarz wizytami. I to bez przepalania budżetu na reklamy.

Wiem, jakie problemy dręczą marki beauty.

Sama przez 4 lata prowadziłam firmę z usługami kosmetycznymi. I nie. Nie zamknęłam jej, bo nie miałam klientów. Spływali strumieniami. I to wyłącznie dzięki poczcie pantoflowej.

Co poszło nie tak?

Wszystko w firmie robiłam sama. Bardzo dużo pracowałam. Pojawiły się problemy z nadgarstkami i kręgosłupem. Po całym dniu siadałam i płakałam z bólu. W końcu postanowiłam, że dalej nie dam rady. Zamknęłam działalność i poszukałam pracy na etacie.

Teraz wiem, że powinnam była zatrudnić kogoś do pomocy, znaleźć dobrego fizjoterapeutę i działać dalej. Ale wtedy zabrakło mi kogoś, kto stanąłby obok mnie i powiedział: „Olka, robisz świetną robotę. Wystarczy, że zrobisz to i to, i idź do przodu, dziewczyno!”.

To był ciężki okres, ale nauczył mnie, jak budować trwałe relacje z klientami i jakich błędów unikać, organizując pracę w branży beauty.

Też czujesz, że momentami nie ogarniasz swojego biznesu? Mogę Ci pomóc. Bo lepiej uczyć się na czyichś błędach, prawda?

W czym tkwi sekret świetnych usług beauty?

Spotykać się z człowiekiem, a nie obsługiwać klientów. Szczerość, uśmiech i życzliwość to najlepsza reklama dla gabinetu kosmetycznego. Ale jak to zrobić, gdy sama masz wszystko na głowie – salon, komunikację z klientami, prowadzenie strony WWW, a do tego 3 konta w social mediach.

Na szczęście wszystkie te zadania możesz oddelegować. I od tego właśnie jestem.

Brzmi dobrze? Porozmawiajmy.

Zobacz co o współpracy ze mną mówią inni:

Aleksandra to ktoś wiecej niż Wirtualna Asystentka. To kobieta o wielkiej intuicji. Współpraca z nią daje nam dużo więcej możliwości. Jej posty są dopracowane w każdym detalu. Zyskałyśmy nowe klientki i przede wszystkim to, co najcenniejsze dla nas - odzyskałysmy swój czas wolny, dla siebie i rodziny. Nie wyobrażamy sobie teraz jak nasza praca miałaby wyglądać bez Oli w naszym zespole 😇
Monkey House
"Pracuję z Olą od kilku miesięcy i w tym czasie była dla mnie ogromnym wsparciem. Jest terminowa, solidna i wykonuje zadania na bardzo wysokim poziomie. Jej pomysły na usprawnianie działań i organizacja pracy są niezwykle cenne w moim biznesie. Polecam Olę jako asystentkę każdemu, kto chce ze spokojem prowadzić firmę, wiedząc, że oddelegowane zadania są w dobrych rękach."
Agnieszka
Wing Person
"Ola stworzyła dla mnie stronę internetową w błyskawicznym tempie. Na każdym etapie jest z nią doskonały kontakt, służy dobrymi radami i kreatywnością. Serdecznie polecam współpracę z Olą."
Agata
"Polecam współprace z Olą. Dobry kontakt, profesjonalne podejście, duża staranność i zaangażowanie w wykonywane czynności."
Beata