fbpx

Kilka słów o mnie

Cześć, nazywam się Ola i sprawiam, że marki
beauty rozkwitają

Oto ja – magister ekonomii o specjalności finanse przedsiębiorstw i technik usług kosmetycznych w jednym.

Wspieram biznesy beauty – gabinety kosmetyczne, salony fryzjerskie, stylistki brwi, rzęs, paznokci, makijażystki. Pomagam im wypromować markę w social mediach i zapełnić kalendarz wizytami. I to bez przepalania budżetu na reklamy.

Wiem, jakie problemy dręczą marki beauty.

Sama przez 4 lata prowadziłam firmę z usługami kosmetycznymi. I nie. Nie zamknęłam jej, bo nie miałam klientów. Spływali strumieniami. I to wyłącznie dzięki poczcie pantoflowej.

Co poszło nie tak?

Wszystko w firmie robiłam sama. Bardzo dużo pracowałam. Pojawiły się problemy z nadgarstkami i kręgosłupem. Po całym dniu siadałam i płakałam z bólu. W końcu postanowiłam, że dalej nie dam rady. Zamknęłam działalność i poszukałam pracy na etacie.

Teraz wiem, że powinnam była zatrudnić kogoś do pomocy, znaleźć dobrego fizjoterapeutę i działać dalej. Ale wtedy zabrakło mi kogoś, kto stanąłby obok mnie i powiedział: „Olka, robisz świetną robotę. Wystarczy, że zrobisz to i to, i idź do przodu, dziewczyno!”.

To był ciężki okres, ale nauczył mnie, jak budować trwałe relacje z klientami i jakich błędów unikać, organizując pracę w branży beauty.

Też czujesz, że momentami nie ogarniasz swojego biznesu? Mogę Ci pomóc. Bo lepiej uczyć się na czyichś błędach, prawda?

W czym tkwi sekret świetnych usług beauty?

Spotykać się z człowiekiem, a nie obsługiwać klientów. Szczerość, uśmiech i życzliwość to najlepsza reklama dla gabinetu kosmetycznego. Ale jak to zrobić, gdy sama masz wszystko na głowie – salon, komunikację z klientami, prowadzenie strony WWW, a do tego 3 konta w social mediach.

Na szczęście wszystkie te zadania możesz oddelegować. I od tego właśnie jestem.

Brzmi dobrze? Porozmawiajmy.

Zobacz co o współpracy ze mną mówią inni:

Zgłosiłam się do Oli po pomoc, ponieważ zależało mi na tym, aby moje profile firmowe w mediach społecznościowych były spójne stylowo i kolorystycznie. Zależało mi na tym, aby ten efekt osiągnąć bez konieczności zachowywania określonej kolejności ich publikacji. Kto kiedykolwiek próbował układać graficzne "puzzle" na swoim Instagramie ten wie, że jest to niesamowite wyzwanie. Nie chciałam, aby kolejność grafik mnie ograniczała w publikowaniu postów. Poprosiłam więc Olę, aby szablony same się układały w spójną całość, bez względu na to, co, jak i kiedy opublikuję. Jestem teraz bardzo zadowolona z moich grafik, bo Oli udało się osiągnąć ten efekt bez problemu! Dzięki profesjonalnym szablonom mogę teraz przeplatać różne posty na moim IG, a nadal wszystko razem wygląda porządnie i konsekwentnie. Polecam współpracę z Olą.
Sylwia Templin - Świtała
Bezpieczni w biznesie
Aleksandra to ktoś wiecej niż Wirtualna Asystentka. To kobieta o wielkiej intuicji. Współpraca z nią daje nam dużo więcej możliwości. Jej posty są dopracowane w każdym detalu. Zyskałyśmy nowe klientki i przede wszystkim to, co najcenniejsze dla nas - odzyskałysmy swój czas wolny, dla siebie i rodziny. Nie wyobrażamy sobie teraz jak nasza praca miałaby wyglądać bez Oli w naszym zespole 😇
Monkey House
"Pracuję z Olą od kilku miesięcy i w tym czasie była dla mnie ogromnym wsparciem. Jest terminowa, solidna i wykonuje zadania na bardzo wysokim poziomie. Jej pomysły na usprawnianie działań i organizacja pracy są niezwykle cenne w moim biznesie. Polecam Olę jako asystentkę każdemu, kto chce ze spokojem prowadzić firmę, wiedząc, że oddelegowane zadania są w dobrych rękach."
Agnieszka Papaj-Żołyńska
Wing Person
"Ola stworzyła dla mnie stronę internetową w błyskawicznym tempie. Na każdym etapie jest z nią doskonały kontakt, służy dobrymi radami i kreatywnością. Serdecznie polecam współpracę z Olą."
Agata Jaklewicz
"Polecam współprace z Olą. Dobry kontakt, profesjonalne podejście, duża staranność i zaangażowanie w wykonywane czynności."
Beata Sudor
Polecam współpracę z Panią Aleksandrą. Pełen profesjonalizm, błyskawicznie odpowiada na wiadomości i służy pomocą w każdej chwili. Dokładna, cierpliwa, pomysłowa - PROFESJONALNA🙂
Katarzyna Przybylska