Kilka słów o mnie

Cześć, nazywam się Ola i swoimi działaniami wspieram biznesy online

Prowadząc własną firmę z branży beauty i budując swoją markę nauczyłam się, że sam cel, to nie wszystko.

Przychodzi bowiem taki moment, że do osiągnięcia upragnionego efektu marzenia i dwie własne ręce okazują się niewystarczające.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, szeregowi szkoleń i ogromnej pasji do marketingu wiem, jak stworzyć i wdrożyć produkt lub usługę, które dla Twojego klienta będą stanowiły wartość większą niż sama ich cena.

Kompleksowo przygotowuję oraz realizuję kampanie sprzedażowe produktów online, jak kursy i e-booki.

Dbam o skuteczną komunikację w mediach społecznościowych, dużą rolę poświęcając budowaniu relacji z odbiorcami. Zarówno przez samą treść, jak i stronę wizualną, czyli grafiki.

• Stworzyłeś wspaniały produkt lub kurs, ale nie wiesz, jak go wypromować?
• Masz mnóstwo pomysłów, jednak nie wiesz od czego zacząć?
• Brakuje Ci czasu na przygotowanie i wdrożenie rozwiązań, które wzmocnią potencjał Twojej marki?

W takim razie jesteś we właściwym miejscu.
Pomogę Ci zaplanować i przeprowadzić kampanię sprzedażową Twojego produktu i wspólnie przekujemy Twoją wizję oraz plany w realny sukces.

Gotowy rozwinąć skrzydła w online’owej przestrzeni?

Zobacz co o współpracy ze mną mówią inni:

Zgłosiłam się do Oli po pomoc, ponieważ zależało mi na tym, aby moje profile firmowe w mediach społecznościowych były spójne stylowo i kolorystycznie. Zależało mi na tym, aby ten efekt osiągnąć bez konieczności zachowywania określonej kolejności ich publikacji. Kto kiedykolwiek próbował układać graficzne "puzzle" na swoim Instagramie ten wie, że jest to niesamowite wyzwanie. Nie chciałam, aby kolejność grafik mnie ograniczała w publikowaniu postów. Poprosiłam więc Olę, aby szablony same się układały w spójną całość, bez względu na to, co, jak i kiedy opublikuję. Jestem teraz bardzo zadowolona z moich grafik, bo Oli udało się osiągnąć ten efekt bez problemu! Dzięki profesjonalnym szablonom mogę teraz przeplatać różne posty na moim IG, a nadal wszystko razem wygląda porządnie i konsekwentnie. Polecam współpracę z Olą.
Sylwia Templin - Świtała
Bezpieczni w biznesie
Aleksandra to ktoś wiecej niż Wirtualna Asystentka. To kobieta o wielkiej intuicji. Współpraca z nią daje nam dużo więcej możliwości. Jej posty są dopracowane w każdym detalu. Zyskałyśmy nowe klientki i przede wszystkim to, co najcenniejsze dla nas - odzyskałysmy swój czas wolny, dla siebie i rodziny. Nie wyobrażamy sobie teraz jak nasza praca miałaby wyglądać bez Oli w naszym zespole 😇
Monkey House
"Pracuję z Olą od kilku miesięcy i w tym czasie była dla mnie ogromnym wsparciem. Jest terminowa, solidna i wykonuje zadania na bardzo wysokim poziomie. Jej pomysły na usprawnianie działań i organizacja pracy są niezwykle cenne w moim biznesie. Polecam Olę jako asystentkę każdemu, kto chce ze spokojem prowadzić firmę, wiedząc, że oddelegowane zadania są w dobrych rękach."
Agnieszka Papaj-Żołyńska
Wing Person
"Ola stworzyła dla mnie stronę internetową w błyskawicznym tempie. Na każdym etapie jest z nią doskonały kontakt, służy dobrymi radami i kreatywnością. Serdecznie polecam współpracę z Olą."
Agata Jaklewicz
"Polecam współprace z Olą. Dobry kontakt, profesjonalne podejście, duża staranność i zaangażowanie w wykonywane czynności."
Beata Sudor
Polecam współpracę z Panią Aleksandrą. Pełen profesjonalizm, błyskawicznie odpowiada na wiadomości i służy pomocą w każdej chwili. Dokładna, cierpliwa, pomysłowa - PROFESJONALNA🙂
Katarzyna Przybylska